niedziela, 29 września 2013

TAG What's in my bag

Tag whats in my bag jest bardzo popularny na youtube. A czemu by nie zrobić go na blogu ?
Ja w mojej torebce dużo nie noszę, po prostu czasami jej nie zapinam gdy nie mam już w niej miejsca, a muszę wząść coś do szkoły. Torebkę zazwyczaj noszę inną, zależ od humoru i od tego co będę na sobie mieć. W torebce gdy idę do szkoły zazwyczaj mam portfel, segregator z papierami z szkoły, kosmetyczkę, słuchawki, oczywiście lusterko ,  i czasami zabieram również ze sobą aparat :)
_______________________
.facebook.com/REVEVELYN
http://ask.fm/revevelyn

wtorek, 24 września 2013

college day

Dużo tu nie napiszę ponieważ nie ma co pisać, nikt chyba nie lubi rozmawiać o szkole i mało kto ją lubi, tak samo jak i ja, chodzę bo muszę :) Zdjęcia były robione w college czyli w mojej szkole. 
Jeśli chcesz wiedzieć co dzieje się u mnie na bieżąco 

Instagram : @ helloswaggy


niedziela, 22 września 2013

Birthday Day

Dziś taki urodzinowy post, nic z modą a bardziej z moim życiem i tym co zmieni się na blogu.
Więc dziś moje urodziny, mimo to imprezę miałam w Piątek z której teraz pojawi się kilka zdjęć z tego dnia. Na blogu w ciągu kilku następnych tygodni zmieni się na pewno wygląd, również zdjęcia które będę dodawać. Na pewno również będę więcej pisać, dlatego mam nadzieję że będziecie zaglądać na mojego bloga częściej bo na pewno będzie ciekawiej.


 
 
 
 


Dziękuje wszystkim za życzenia :) Jeśli chcesz wiedzieć co dzieje się u mnie na bieżąco 

Instagram : @ helloswaggy


Oraz : 


sobota, 14 września 2013

o mnie

Wypada się przedstawć. Jestem Ewelina, mam 18 lat i mieszkam w Anglli. Bloga założyłam w na początku 2013 roku. Moda to moja pasja, można nią pokazać prawdziwą siebie i swój styl. Bo tak naprawde każdy z nas ma inny styl i lubi co innego dlatego warto pokazywac prawdziwego siebie. Nie mam określonego stylu bo to jak dziś będę wyglądać zależy od tego jaka jest pogoda i moje samopoczucie. Mam nadzieje że podoba wam się tu i każdy znajdzie coś dla siebie.
Moda to zabawa, dlatego bawmy się nią ;) - revevelyn 

wtorek, 10 września 2013

Back to school : Pierwszy dzien w college

Za pewne wiele z was zaczęło już szkołę, mimo to mój pierwszy dzień był dziś. Nowa szkoła nowi ludzie. Za pewne w następnym tygodniu pojawi się coś jeszcze z serii back to school gdy zacznę już normalnie lekcję czyli fotografia, opiekunka do dzieci i fryzjerstwo i makijaż.  
A teraz zapraszam na dzisiejszą stylizację z szkoły :)