poniedziałek, 7 października 2013

Ulubiency

Wiem że dawno nie dodawałam żadnej stylizacji ale ostatnio za każdym razem gdy mam zrobić już zdjęcia coś mi wypada z jednak zdjęć nie ma. Tak samo jak i ostatnio ale obiecuję że niedługo pojawi się jakaś już pewnie jesienna stylizacja. Mimo to u mnie za oknem słoneczko, na dworzu jest 22 stopnie, aż się nie chce siedzieć w domu.
Dlatego też dziś w poście będą moi ulubieńcy czyli ulubione kosmetyki które używam.

Pierwszą rzeczą jest olejek arganowy który używam na włosy po umyciu, praktycznie na same końcówki ponieważ moje końcówki są naprawdę zniszczone. Używam go dopiero od kilku dni ale już widzę efekty.
Krem Clerasil na noc przeciwko trądzikowi, naprawdę pomaga i skóra jest o wiele gładsza.
Po za tym w moich ulubieńcach są kosmetyki takie jak podkład revlon, szminki które uwielbiam, korektor i kilka innych kosmetyków które uwielbiam.

_____________________________________Zagłosujecie ? To dla mnie bardzo ważne :)

https://apps.facebook.com/dekoral_fashion/singlePhoto/index/index/cid/191 

czwartek, 3 października 2013

Air Max

Czy tylko ja mam szał na punkcie tych butów? Czekałam na nie dwa miesiące, zawsze kiedy miałam już pieniądze twierdziłam że szkoda mi je na nie  wydać. Ale  trafiła się już taka okazja że moja mama mi je kupiła w końcu mam moje wymarzone buty na które tyle czekałam. Po za tym uwielbiam je, są one tak wygodne a do tego dodają mi kilka centymetrów wzrostu :) Od jutra bieganie, trzeba coś z sobą zrobić. 


facebook.com/REVEVELYN
http://ask.fm/revevelyn